| TutelaMiranda a întrebat:

Exista posibilitatea sa vad pe ce site-uri mi-am creat cont cu o anumita adresa de mail?

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cred ca stiu la ce te referi mai exact, si raspunsul este NU, din pacate happy

Singura modalitate prin care poti sa vezi pe ce site-uri ti-ai facut cont, folosind o adresa de mail, este sa te uiti in mailurile pe care le ai in INBOX (si in celelalte foldere si filtre aferente contului tau). De acolo ai putea sa vezi detalii despre asta, daca le recunosti sau nu.

In rest, nu exista un link "magic" unde sa bagi adresa de mail si sa iti zica ce conturi ai facute folosind adresa respectiva.

Numai bine! ^_^

| Celcestietot a răspuns:

Accesezi contul tau de tip,, mail'', apoi vezi in acesta catre cine esti abonat.

| oglindasultanului a răspuns:

Eu nu stiu nimic de existenta unor astfel de detectoare.