| anonim_4396 a întrebat:

Am cum sa vad toate site-urile pe care mi-am creat cont cu o anumita adresa de e-mail?

1 răspuns:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu. Pentru ca asta ar insemna ca si contul tau de mail sa aiba acces la toate celelalte site-uri unde ti-ai facut cont. Altfel spus, contul cu adresa de email primeste mailuri de la siteurile respective ca mailuri receptioante, ca de la orice alta adresa de mail. Pot sa fie noutati, oferte, abonari sau conturi inregistrate. Prea multe pentru un mail big grin

Deci nu.