| anonim_4396 a întrebat:

Exista radiere cu care poti sterge cerneala, cum ar fi pixul?

7 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Din pacate nu. happy

| LolNope a răspuns:

Exista pixuri la mine in oras cu 2 lei si se termina reoede intr-adevar, dar pot fii sterse cu orice fel de radiera si sunt albastre, negre rosii verzi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exista un pix special care se numeste FRIXION Ball de la Pilot. are o guma in varf cu care poti sterge pixul.eu am si e foarte bunbig grin sper sa te ajute

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, sterge doar cerneala lui. am inteles ca practic nu sterge ci o face sa dispara si daca dupa ce ai sters vrei sa vezi ce ai scris trebuie sa bagi foaia in congelator. sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sterge doar cerneala lui si nu e adevarata chestia cu congelatoru'laughing e o prostie! dupa ce stergi poti sa scrii cu el fara nici o problema doar ca rezerva se duce fff repede si e vreo 6-7 leibig grin

| sasa23 a răspuns:

Si sterge orice fel de cerneala?

| sasa23 a răspuns:

D33a da poti sa-mi spui cum se numesc pixurile estea?