| Superior a întrebat:

Exista sanse sa se intample absolut orice,chiar daca ele sunt sub 1, respectiv 0,0000000000...01%?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Alex daca urasti asa scoala nu ai ce cauta in domeniul IT dar tu stii deja asta nu? termina cu prostiile si fuga la scoala

| Superior explică (pentru RAY):

Ahm,de ce nu am ce cauta in IT? Inafara de programare ce-mi mai trebuie din ce ofera scoala? Apropo programare se poate invata si acasa dar nah.

| RAY a răspuns (pentru Superior):

Multe poti invata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Alex, stii care sunt sansele ca tu sa te nasti?
400 trilioane la 1.
REPET:
400, 000,000, 000,000 LA F*CKING 1 sunt sansele ca tu sa te fi nascut.

Si vorbesc serios, cauta pe internet.

PS: Vreau sa ajung rank 1 pe TPU.ro & documentez calatoria pe YouTube. Acesta este ultimul videoclip al meu: www.youtube.com/watch?v=CDRcAZ_hTdQ

| Superior explică (pentru anonim_4396):

M-am abonat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Superior):

Multumesc mult! Apreciez big grin

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Abia a nceput scoala si deja vrei sa ia foc?

| Superior explică (pentru Cinevacatoatalumea):

Ahm....cum de-ai stiut?

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru Superior):

Si eu sunt eleva. Ai uitat? rolling on the floor

| Superior explică (pentru Cinevacatoatalumea):

Tocmai am cumparat cateva kg de caiete si coperti... happy

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru Superior):

Eu mi-am luat de alea cu spirala ca sa nu ma mai bata la cap diriginta cu copertile. hihihi

| Superior explică (pentru Cinevacatoatalumea):

Am dat 20-30 lei pe coperti happy Si fix astazi, vin aia afara sa dea cu polizorul in pietre si sa faca galagie happy