| anonim_4396 a întrebat:

Există sataniști laveyeni pe acest grup? Sunt foarte interesat să cunosc astfel de persoane. Anton Szandor LaVey a fost un om foarte inteligent și a avut o viziune deosebit de rațională și adevărată asupra vieții. Oamenii care vorbesc aiurea despre satanism, nu știu ce presupune satanismul modern și cât de reale sunt ideologiile lui LaVey.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Exista crestini in Romania, nu, nu exista, doar zdrente cu numele, asa o fii si cu satanismul

| Sadxx34 a răspuns (pentru RAY):

Bine punctat.

| RAY a răspuns (pentru Sadxx34):

Romanul e un pshiopat,nu toți, lui ii face placere sa umilească pe alți pentru a avea plăcerea lui sadica,ei nu au empatie,sentimente,ei radiografieaza o persoana,ii cauta slăbiciunile, nu are pic de respect pur simt,mustrare de conștiința, nu pot coopera împreună, un popor primitiv, bârfitor, ipocrit, rău, fără emoții sentimente, urăște munca, ia decizi puerile fără sa gândească