| Michaelineko a întrebat:

Exista vreo modalitate sa bag la fifa(2007, 2008, 2009) jucatori vechi ca dennis bergkamp, maradona, pele, dobrin, baggio, kempes etc.
Nu stiu cum dar sa ii bag si sa aiba fetele reale sa pot juca cu ei in cariera, in be a pro, si tot asa! Apropo la fifa 2005 era dennis begkamp la arsenal! Care sunt diferentele dintre fifa 2003 si 2004!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva nu cred ca poti

| Stefan_Filip_1989 a răspuns:

Stii ca Fifa 2007 are echipa aceea Classic XI unde este si Hagi, Pele si alti jucatori din vremurile bune...nu poti juca la manager cu echipa aceea dar poti folosi Creation Master7 pentru a-i transfera la o echipa din Manager Mode.Nu uita sa le schimbi si varsta caci altfel dupa un sezon nu-i mai ai caci sunt batrani.Programul iti da voie sa editezi complet fifa.Sa-ti faci propriul jucator, sa editezi toti jucatorii(si nu e vorba de editarea ce o poti face si in joc) sa adaugi echipe, sa transferi jucatori de la orice echipa sau sa transferi echipe de la o liga la alta si multe multe alte lucruri!