| GogosikaInfuriata a întrebat:

Exista vreun fake idle (idle fals) si pentru messenger 10? Pls help me... Vreun site de unde pot procura? Multumesc

16 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate nici eu nu am gasit si tare as vrea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu cred ca existasad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omg...scrie clar domnisoara ca este doar pentru versiunea de mes 7 si 8. 1 dar ce sss tsss ss ssoh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bornasghosts ala e pentru 8 nu si pentru 10 straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine nu a mers, e o porcarie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

***

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ca si eu caut acum... dar nu gasescstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite id meu : ingeras. mik24... da `mi add si iti voi da eu programul big grin,, dupa ce citesti sterge commentariul te rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu s-a facut asa ceva decat pentru versiunile de messenger 7 si 8 pentru 9 si 10 nu mai exista asa ceva...bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati-mi si mie add la id

| danaalexandra00 a răspuns:

Http://www.stealthsettings.com/fake-idle-icon-status-ymessenger.html
ui-te aici cred ca merge si pentru messenger 10... sper sa-ti fie de folos

| sukoo a răspuns:

Daca vreti va fac eu Fake Idle...eu mi-am facut pe Y! M 8 tongue care vrea add me: pasaniuc. danut

| DuMys06 a răspuns:

Na unde e linkul sa il download!

| Holographic a răspuns:

Pentru versiunile 11 si 11.5
https://rstcenter.com/forum/42449-y-messenger-11-idlepatch.rst
toate instructiunile sunt acolo

| jusstina a răspuns:

. si eu vreaaaau :-s.