| ixionJR a întrebat:

Explicati si mie care e treaba cu smartphone, ipadm iphone, un telefon normal sau cu touchscreen / touch&type, care e diferenta dintre telefoanele astea (dati-mi detalii despre toate si dati-mi is alte idei de telefoane ) si spuneti cam pana in ce pret m-ar costa straight face
bineinteles funda cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| rocket a răspuns:

Iti dai seama ca tu ceri un roman aici? Offff... In principiu intri aici: http://www.quickmobile.ro; iti alegi cateva telefoane, le compari si apoi, in functie de care iti place si care ti-l permiti il cumperi. Toate sunt diferite si sunt bune din anumite privinte.