| Kido0 a întrebat:

Dati-mi si mie idei de telefoane cu touch screen... fara iphone. ca am deja.plzz! fundita

5 răspunsuri:
| Priiincesss95 a răspuns:

I`auzi ma pe criza asa voi faceti baie in iphoane.

| iuly9 a răspuns:

Htc sensation

| bogdanworld a răspuns:

Daca e original nu-l schimba, ca este f bun. eu am 3 din iphone 3, iphone 3gs si 4. happy am luat si alte telefoane cu touch si doar de nervi am avut parte.

| XAdyTzZuX a răspuns:

Pai Samsung Galaxy S ar fi o alegere destul de buna: RAM 512MB, ROM 2GB, Procesorul 1GHz ARM Cortex-A8, camera de 5mp, ecranul de 4 inch. Bafta! Fundabatting eyelashes?

| pufarineroz a răspuns:

Samsung Galaxy SII smug