| mihaicelsfant a întrebat:

Fac rost de paysef unde pot pune codu in siguranta pana maine?laughing

3 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Dacă faci rost de Paysafe şi ştii doar tu codul nu ai de ce să-ţi faci probleme, îl iei acum de exemplu de la PayPoint şi-l ţi acasă pe birou, pe masă, unde doreşti, poţi să-l foloseşti când vrei.

Dar ai grijă să nu-l dai la cineva care al putea să-l folosească înaintea ta că atunci nu mai e bun de nimic

| DorelExpertu a răspuns:

Pune-l aici, nu o sa ti-l foloseasca nimeni.
Garantez eu pe cuvant de mincinos.

| laeimbrea a răspuns:

"Paysef" sau "paysafecard" (paysafe), dacă e paysafecard nu trebuie să îl pui intr-un loc anume, il ti si il folosesti cand vrei sau il bagi in cont.