| nokia1993 a întrebat:

FACEBOOK! Am si eu o problema foarte enervanta pe facebook, mi-am facut un cont nou si vreau sa numai imi apara prostul ala ca "Si-a facut cont pe FACEBOOK " ~X( dau ascunde nu merge nimic am facut si poza ajutati-ma va rog http://postimage.org/image/go5xdowjp/

3 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

Daca nu merge ascunde din cronologie, posteaza si tu poze, melodii etc, ca sa nu mai apara, Incarca pagina.
Sper ca te.am putut ajuta.

| Skate_Vlad_1990_lSFJ a răspuns:

Buna! Nu poti sa stergi acel post. Daca ii dai ascunde din cronologie nu merge. S-ar putea ca Facebook-ul sa fie de vina. Cred ca postul o sa ramana acolo ceva vreme, pana cand se va schimba ceva la acesta.

| JusTmeYuLy a răspuns:

Nu te ingrijora...Doar ai rabdare si va disparea singur.
Succes!