| LoveToHate a întrebat:

Faci lucrurile cum trebuie sau lucrurile care trebuie?

13 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Nici una, nici alta.
Fac numai ce îmi trece mie prin cap, luând decizii proaste ca întotdeauna, dar niciodată nu mă învăţ minte.

| Woodenpints91 a răspuns:

Pentru mine niciodată nu trebuie. Fac lucrurile pentru că vreau eu să le fac aşa.

| LoveToHate explică (pentru positivity):

Si eu la fel.laughing

| LIN2010 a răspuns:

Daca pot, atunci fac ''lucrurile care trebuie'' si daca fac lucrurile care trebuie, atunci ''fac lucrurile cum trebuie'', nu ''doar sa fie facute'', cam asa sunt eu.Respecte

| 4b a răspuns:

Eu le fac pe amandoualaughingwinking

| ɹαℓυ a răspuns:

Fac lucrurile cum trebuie, chiar daca sunt obligata.Eu niciodata nu sunt multumita!

| EmaS a răspuns:

Sunt lucruri urgente si lucruri importante.Incerc sa nu inversez ordinea prioritatilor.Este important sa avem cele necesare unui trai decent, dar este mai important sa ne facem timp pentru cei dragi si pentru suflet.De multe ori le repetam copiilor mei ca in viata nu faci numai ceea ce iti place ci faci ceea ce trebuie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un lucru e cert..nu le poti face pe amandoua. happy

| Delicacy a răspuns:

Fac lucrurile care trebuie, dar de cele mai multe ori nu aşa cum ar trebui.

| LeeMinHo00 a răspuns:

Fac lucurile care trebuie.

| OOOLEOOO a răspuns:

Fac lucrurile pe care vreau sa le fac, fiindca caut sa fiu liber.

| cristi202 a răspuns:

Fac lucrurile cum trebuie, altfel, le fac pe degeaba, asa consider eu; lucrurile care trebuie, asta e mai greu de realizat, mereu apare altceva care se baga peste, si nu ma lasa sa fac tot ce ar trebui. Asta e, mai avem si lucruri care ne plac sa le facem, nu numai cele care ar trebui sa le facem, nu?

| KSDT a răspuns:

Le fac cand si cum trebuie. Este strict treaba mea, la faza asta.