| Stig_3782 a întrebat:

Esti mai preocupat sa faci lucrurile cum trebuie sau lucrurile care trebuie?

12 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Cine a zis că nu poţi fi preocupat să faci lucrurile care trebuie, cum trebuie?

Baftă!

| NoChanceForUs a răspuns:

Dacă tot mă apuc de ceva, măcar să-l duc până la capăt bine, nu?

| Borgir a răspuns:

Ce rost are daca fac ce trebuie si nu fac cum trebuie?

| 4b a răspuns:

Sa le fac cum trebuie si pe urma realizez ca sunt o mare varza pentru ca nu le-am facut pe cele care trebuiesad

| noktambul a răspuns:

Sun preocupat sa fac cum trebuie lucrurile care trebuie!

| morningstar a răspuns:

Incerc sa le imbin.

| ELLSSA a răspuns:

Sunt preocupata sa fac lucrurile care trebuie, cum trebuiehappy

| coosmin24 a răspuns:

In primul rand "lucrurile care trebuie" sugereza ordinea lor, iar "lucrurile cum trebuie" felul cum trebuiesc facute.In concluzie sunt preocupat sa fac "lucrurile care trebuie" si apoi "cum trebuie".

| adriangabor92 a răspuns:

Lucrurile care trebuie

| JoinTu a răspuns:

Ambele. Trebuie sa faci lucrurile care trebuie cum trebuie. (eu le fac pe cele care trebuie)

| JoinTu a răspuns:

Ambele. Dar de cele mai multe ori eu fac lucrurile care trebuie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt preocupat sa fac lucrurile care-MI trebuie.