| aleeee a întrebat:

Esti mai preocupat sa faci lucrurile cum trebuie sau lucrurile care trebuie?

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu.Imi place sa fac lucrurile care trebuie, dar intr-un mod diferitlaughing

| HBK a răspuns:

EU, ca persoana, incerc sa le fac pe amandoua.Sunt perfectionist de fel, as vrea dupa posibilitati, totul ca la carte, insa nici nu pot neglija anumite lucruri ce necesita prioritate din partea mea.

| yanny`s a răspuns:

Care trebuielaughing

| lilboutique a răspuns:

Mai degraba sunt preocupata sa fac lucrurile care trebuie asa cum trebuiehappy

| Kitty a răspuns:

Pfff... nu-mi place sa recunosc, dar din pacate sunt preocupata sa fac lucrurile cum trebuie decat care trebuie, insa incet incet imi voi da seama cum va trebui exact sa procedez. Sper doar sa nu fie prea tarziu.

| kanajambe a răspuns:

Fac lucrurile cum trebuie, Pentru ca lucrurile care trebuie NEAPARAT se fac la timpul lor peace sign

| RoxiutzaRux a răspuns:

Ambele. daca vreau sa realizez ceva iesit din comun!

| kennyspark a răspuns:

ESti mai preocupat sa postezi intrebari la care ai nevoie de u arspuns sau sa postezi intrebari doar pentru ca te ai plictist sa ti o freci si te ai gandit ca ar fi fain sa plictisesti lumea

| ForteGames a răspuns:

Trebuie sa faci lucrurile care trebuie, in primul rand, dar sa le faci cum trebuie!winking