| caietulstudentesc a întrebat:

Facultatea e mai frumoasa decat liceul?

4 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Asta depinde de tine și cum a fost liceul pentru tine. Mie mi-a plăcut pentru că fiecare era în treaba lui, profesorii erau mai tineri și deschiși la minte, orarul era mai lejer. Dacă te-ai distrat ca un animal în liceu, s-ar putea facultatea să ți se pară plictisitoare laughing și invers.

| CIaudiu a răspuns:

Depinde daca esti genul care rupe cartea di e deranjat de glumele celorlalti sau daca te duci la scoala mai mult pentru distractie si socializare (iar la baieti si la un fotbal pe sintetic).

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Din cate am auzit, da!

Răspuns utilizator avertizat