| scp3008 a întrebat:

Fetele cu greutate, cat de greu e sa va gasiti parteneri? Rog sa raspunda cei care stiu exemple sau fetele care corespund descrierii.
Din experienta mea am observat ca o fata daca nu are greutate in plus sa fie si muma padurii de urata tot isi gaseste parteneri cu usurinta, pe cand fetele cu greutate si daca sunt ingrijie si frumoase la fata tot au probleme in a gasi iubiti.

73 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Nu exista băieții de calitate în număr mare, asa ca ai noroc sa dai de o scârbă prefăcute mult mai des de cat unul educat, cu picioarele pe pământ, care sa se implice și sa ii pese de tine cu adevărat
În mod ironic ca și fata ai șanse mai mari sa dai de-o lepra decât un băiat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că acele fete plinuțe sau mai puțin frumoase, cuceresc prin carismă, personalitate, inteligență, în schimb cele slabe și atrăgătoare pot lăsa gust amar prin atitudine, comportament și fel de a fi.

| anonimuIl a răspuns:

Cele înalte de 1.7 - 1.8 și plinuțe sunt femei BINE pentru bărbați inalți și slabi.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru anonimuIl):

"Cele înalte de 1.7 - 1.8 și plinuțe sunt femei BINE pentru bărbați inalți și slabi."

Să știi că am observat si eu, de-a lungul timpului, că cele corpolente (adică, plinuțe) au destul de mult lipici la tipii foarte slabi și înalți. Am văzut multe cupluri așa...
Slab cu slab, am mai văzut. Dar gras cu gras, mai rar...

| anonimuIl a răspuns (pentru floresdemayo):

Am amintiri foarte frumoase cu fete și femei din astea.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Parteneri de sex isi gasesc. Si eu m-am bagat.
Cu relatiile pare mai greu, dar fetele astea au de obicei o personalitate foarte calda, atrag lejer orice baiat dispus sa treaca peste defectul fizic.

| RAY a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Nu trec ele de aspectul tau fizic

| Mosotti a răspuns:

Nu e asa, daca o fata e muma padurii, nu are succes la barbati chiar daca e slaba, chiar o colega de forum a zis asta si are 29 de ani.

Degeaba sunt ingrijite la fata daca figura nu atrage, caci grasime deformeaza si figura.
Sau daca-s frumoase la figura si nu la corp, inseamna ca majoritatea barbatilor prefera fetele mai subtiri si la corp.
Stiu ca-s fete misto la figura si daca se ingrasa, dar multe nu.
De sus pana jos nu atrag.
Stiu multe exemple, chiar si de fete care erau placute mult cand erau slabe, si apoi nu mai erau, se ingrasasera prea mult si deja nu mai atrageau mai deloc.
De alea care nici slabe nu atrag, nici nu mai zic.

| Mosotti a răspuns (pentru floresdemayo):

Plinute e una, grase e alta, plinutele arata f bine, chiar si mie imi plac plinutele.

Si eu am vazut ca cele corpolente au succes la aia slabi si inalti, insa uneori nu ii vor ele pe ei daca nu emit masculinitate si arata a pampalai la figura.
Dar pe aia cat de cat masculini inalti si slabi da, ii vor.

Sunt si multi slab cu slab, si gras cu gras sunt destui, ca e normal, se accepta unul pe altul, ca unu sau una grasa nu poate zice "de ce esti ma gras?".
Desi la gras cu gras e posibil sa nu se placa cu adevarat reciproc.
Si sa stea asa ca nu au pe altcineva mai misto.

| MrAM a răspuns (pentru SilentRain):

La fel de lejer putem vorbi si de femei. Generalizezi si nu e oky. Probabil ai avut parte de relatii aiurea, insa si persoanalitatea ta poate atrage un anumit fel de persoane
in mod constient sau inconstient.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru Mosotti):

"Plinute e una, grase e alta"

Nu e așa, grasă e un termen general.
Plinuță e doar un alint, la fel ca și pufoasă. Iar obez e un termen care se atribuie celor care au depășit peste medie, limitele normale de greutate.
O femeie voinică e "zdravănă", nu grasă. Adică e bine făcută, ca handbalistele, voleibalistele, inotătoarele, care detin un corp atletic, cu spate lat, picioare groase și care totuși nu e grasă, ci voinică!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru anonimuIl):

"Cele înalte de 1.7 - 1.8 și plinuțe sunt femei BINE pentru bărbați inalți și slabi.Am amintiri foarte frumoase cu fete și femei din astea."

Dar nu cred că aveau peste 90 kg! Atunci, nu le mai considerai bine făcute! ))

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru RAY):

Așa e Ray. Vrem un Antonio Banderas (tânăr, pe când avea plete). ))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru floresdemayo):

Să îți arăt cam cum era ea pe care nu o să o uit niciodată.
Era cam exact ca asta, tipul plinuță înaltă și arăta foarte bine cam ca asta.

https://i.pinimg.com/564x/c7/e2/95/c7e295d83202942f0caefcfea9234681.jpg

Eu eram tânăr normal fără să merg la sală și arătam exact ca ăsta.

https://i0.wp.com/......frumos.jpg

Cu tipul ăla de femei plinuțe am umblat și au fost câteva pe lângă cele slabe. Chiar am amintiri frumoase cu ele.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Era grasă (-uță). Dar când iubești, iubești așa cum e. Adică, vezi intotdeauna frumosul.

| RAY a răspuns (pentru floresdemayo):

De ce minti? logic ca va doriti, de asta pana la 30-35 o faceti cu frumosi apoi vedeti de un provider

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ala e Photoshop, iar tu nu arati ca ala nici in vise, daca arata-i nu erai pe TPU

| anonimuIl a răspuns (pentru RAY):

Am pus poze cum arată una plinuță.

| anonimuIl a răspuns (pentru RAY):

Pe TPU stau că mă plictisesc.

| RAY a răspuns (pentru anonimuIl):

Dar parca aveai 16 acum 50 rolling on the floorrolling on the floor

| anonimuIl a răspuns (pentru RAY):

Mai sus am arătat cu o poză de pe internet cum eram acum vreo 25 de ani.

| RAY a răspuns (pentru anonimuIl):

Glumeam omule

Din experienta mea am observat ca o fata daca nu are greutate in plus sa fie si muma padurii de urata tot isi gaseste parteneri cu usurinta, pe cand fetele cu greutate si daca sunt ingrijie si frumoase la fata tot au probleme in a gasi iubiti.

sa stii ca nu e adevarat, eu am vazut multe fete mai grasute si aveau o fata simetrica si unele slabe si urate, asa ne plac sanii mari

| anonimuIl a răspuns (pentru RAY):

Sunt inalt și slab și acum.

| anonimuIl a răspuns (pentru RAY):

Aia de mai sus grasă e tocmai bună pentru unul de 25 de ani.

| RAY a răspuns (pentru anonimuIl):

Am crezut ca exista fete sincere, serioase si am ramas ne f

| anonimuIl a răspuns (pentru RAY):

Ieși afară că găsești.
Dacă stați pe internet nu o să găsiți.

| RAY a răspuns (pentru anonimuIl):

Eu in prezent imi adun banii de vara

| scp3008 explică (pentru anonimuIl):

Prima fata, blonda pe care ai aratat-o https://i.pinimg.com/564x/c7/e2/95/c7e295d83202942f0caefcfea9234681.jpg. Nu mi se pare deloc frumoasa, in foto e foarte machiata sau are si operatii estetice ca aspectul facial nu corespunde fizionomiei corpului si poza e dintr-un unghi favorabil.

| anonimuIl a răspuns (pentru scp3008):

Eu am arătat tipul de femeie înaltă și plinuță cam cum erau cele cu care am fost eu acum mulți ani.