| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor daca ati avut o relatie mai mult de 5 ani jumate cu un baiat, la-ti putut uita in cateva luni, si sa fiti chiar indiferente? si daca a fost primul prieten pe care la-ti avut? ii greu sa treci peste o despartire mai ales cand iubesti si ea ii indiferenta, o zi buna, pa. ce ati face ca sa va inpacati cu persoana respectiva

Răspuns Câştigător
| Ruxyana a răspuns:

Ceau:*
ti-am citit mesajul... dar pe me nu ma lasa sa dau mesaje...:P
nu stiu de ce...
cred ca acum cand ai vazut-o cu altul.ai inceput sa tii mai mult la ea...pentru ca de abia acum ti-ai dat seama cat de mult potii sa tii la ea...nu ca pana acum nu ti-ai dat seama...stiai in subconstientul tau...
sincer eu am fost cu un baiat. 3 luni si acum a trecut 8 luni de cand ne-am desp...si inca mai tin la el...
tu intotdeauna vei face parte din viata ei...intotdeauna isi va aminti de tine...
sunt singura ca ai da orice ca sa te impaci cu ea... dar practic...nu o poti obliga sa se impace cu tine...trebuie sa o lasi un pic de timp singura.sa nu-i mai dai mesaje...sa nu o mai stresezi...las-o sa se gandeasca la ce are de facut.si dupa 2 saptamani. du-te la ea si incearca sa vorbesti cu ea...
eu am fost cu acel baiat 3 luni( si nu am intretinut relatii sexuale, cred ca daca intretineam relatii sexuale cu el.nu il mai uitam in veci;)...) si sufar...imi imaginez ce inseamna pentru tine...sunt sigura ca aveti amintiri frumoase care va leaga...
sunt sigura ca inca mai tine la tine... dar din orgoliu si incapatanare nu recunoaste.nu poate sterge cu buretele 5 ani jumate...cred ca timpul se va scurge printre lacrimile tale;)...nu ai so uiti atat de repede...

http://www.youtube.com/watch?v=l1eudTdFS5I

sper sa te simti mai bine...imi pare sespus de rau pentru tine...
dar asa ii draggostea. unul trebuie sa sufere iar celalalt sa iti zambeasca in fata... x(.nu-i corect...incearca sa te intalnesti cu altcineva... poate ca acolo undeva este o fata care te va face fericit...si care te merita...

ps:nu toate fetele sunt la fel... daca una te-a ranit nu o vor face toate fetele la care tii
ceau...si multa bafta...:*:*.

2 răspunsuri:
| MM a răspuns:

Am avut o relatie de 5 ani care s-a terminat acum 8 luni.Nu sunt indiferenta cu fostul prieten, dar la scurt timp dupa despartire am cunoscut pe altcineva cu care sunt si acum, si normal ca relatia cu fostul s-a cam racit, vorbim foarte rar. Daca fata de care zici tu nu a fost multumita de relatia avuta cu tine sau nu a fost fericita, nu cred ca ai ce sa faci pentru a va impaca. Iar indiferenta e modul ei de a trece peste despartire. Viata merge inainte!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As scrie corect,, l-ati''. laughing