| @*iubitza*@ a întrebat:

Fetelor, de ce credeti ca unii baieti iubesc o fata si nu recunosc? Vreau multe pareri.

Răspuns Câştigător
| Daiana_1737 a răspuns:

Datorita orgoliului!
Ei nu suporta ca noi esecul, imagineaza-ti un baiat care iubeste o fata, dupa ceva timp ii spune. Ea nu il accepta din diferite motive, iar dupa aproximativ cateva saptamani respectiva iese cu un tip din anturaj sau liceu si asa mai departe...
Cum se va simti baiatul atunci?
Nu crezi ca e mai bine sa astepte ceva timp si sa-i vada reactiile ei fara a-si destainui sentimentele.
Bafta!

2 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Poate pentru ca unii sunt timizisau lasi.

| Mirii (:. a răspuns:

Ca sa se dea mari in fata fetelor sau a celorlalti baieti.