| maria_5983 a întrebat:

Fetelor secretia aceea despre care vorbeam nu a durat mult continuandu-se cu un fel de menstruatie dar nu abundenta.Doar de 7 zile scapasem de menstruatia pr-zisa a lunii, e posibil sa mi se fi dereglat menstruatia avand in vedere ca mi-am inceput viata sexuala si odata cu aceasta sa se deregleze organismul?

1 răspuns:
| elena a răspuns:

Organismul nu se deregleaza nici intr-un caz, dimpotriva capeti forme mai frumoasse si apetisante si prima care isi va da seama de aceasta schimbare va fi mama.