| Ofiintă a întrebat:

Fetelor si femeilor de pe acest site, va urez un caldurez "La multi ani" cu ocaziei zilei de "8 martie* sa aveti parte de tot binele din lume!

Răspuns Câştigător
| danutza123 a răspuns:

Mersi mult tie la fel! Fie ca toate impinirile frumoase, sanatatea si spiritul acestei zile sa te insoteasca pretutindeni.si fie ca primavara iubirii sa iti inunde sufletul cu bucurie si cu parfumul tuturor florilor sale.Iti doresc un 8 Martie cat mai frumos.La multi ani tie!
http://media.otkritka.com/images/7280dcaf86bb3db66c15ad106c2bf2f4.swf

5 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Multumim la fel si tie!

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Multumesc!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Căldurez vă urez mă epilez.

| dora321 a răspuns:

Sa ai de asemenea o primavara frumoasa si sa ai parte de tot ceea ce iti doresti! Anul acesta sa iti aduca numai bine! LA MULTI ANI!

| Barbiiiiie a răspuns:

Multumec!:*Si eu iti doresc o privara frumoasă.:*