| AGOR a întrebat:

Fiti atenti!
Un om albastru sta la casa albastra, un om rosu sta la casa rosie cine sta la casa alba.

Răspuns Câştigător
| xAlvin a răspuns:

Obama

19 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Președintele.

| ÐÿÅ a răspuns:

Obama? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La casa albă stă un negru jegos: Obama.

| Ramona000 a răspuns:

Obama

| PisicutzaCenusie a răspuns:

Ai dat deja funda, Obama presedintele statelor unite!

| Antoniacopiluța a răspuns:

Obama.

| MetalForever a răspuns:

Daca ai fi scris cu majuscule, m-as fi prins. Apropo, Obama e negru, nu prea are sens.

| LoL2000 a răspuns (pentru MetalForever):

raised eyebrows ce-i in neregula cu tine, nu vezi ca-i intrebare capcana? logic ca Obama sta la Casa Alba nu are treaba daca e alb, negru, visiniu, purpuriu cu picatelewinking

| MetalForever a răspuns (pentru LoL2000):

..eu ziceam ca macar daca scria cu initiale ma orindeam mai usor.Nu am zis ca nu sunt altii care sunt mai destepti de pe mine si or avut timp sa caute pe google.Do you understand? Nu stie sa scrie.

| LoL2000 a răspuns (pentru MetalForever):

De ce ar fi cautat pe google? laughing iti dai seama din prima cand zice de Casa Alba ca vorbeste de Obamawinking Do you understand?

| MetalForever a răspuns (pentru LoL2000):

Se pare ca tu nu stii citi.ok, gata, subiect incheiat.

| passarisMB a răspuns:

Barack Obama laughing

| Sarai a răspuns:

Ar fi trebuit sa scrii Casa Alba laughing fiindca ai scris cu litere mici, nu se mai intelege ce-ai vrut sa zici exact.

| MetalForever a răspuns (pentru Sarai):

Nu asta vroiam si eu sa zic? Ce oamenilaughing)Nu ne intelege lumea.laughing

| anutatuca a răspuns:

Obama

| GeorgeX1999 a răspuns:

Obama

| AndreBoy a răspuns:

Obama si sotia lui si copii lui

| Sib a răspuns:

Obama

| Marin_Ioan_1989 a răspuns:

Un om alb