| anonim_4396 a întrebat:

Foloseste cineva ereader? As vrea sa-mi achizitionez unul gen Kindle dar eu am foarte multe carti in format pdf si am inteles ca nu s-ar vedea bine, in plus acestea au dimensiuni mari ( unele au peste 70MB).Ar merita achizitia sau sa raman la tableta si sa folosesc cloud cu spatiu de stocare mare de unde sa le accesez.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Eu am deja al treilea e-reader și sunt foarte mulțumit. Niciunul nu este sau a fost Kindle - are prea puține formate cu care e compatibil.
Dar e mult mai plăcut de citit pe un ecran e-ink decât pe tabletă, laptop sau chiar telefon sau agendă personală.
În ceea ce privește dimensiunea fișierelor, nu are mare importanță, aproape toate acceptă carduri!

1 răspuns:
| Emy_Emanuel_1991 a răspuns:

Dacă ești interesat de cărți am eu o oferta!