| anonim_4396 a întrebat:

Fumati? Tigarile iti distrug sanatatea?

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu mai. Dăunează grav sănătăţii.

| AvalohAlyn a răspuns:

Nu fumez.
Stiu ca tigarile iti distrug plamanii, caile respiratorii mai ales...happy Si am citit undeva ca cei ce fumeaza traiesc mai putin cu cativa ani decat cei care sunt nefumatori.Adica au o speranta de viata mai scazuta cei care fumeaza decat cei care nu fumeaza

Poti sa faci si cancer de la prea mult fumat.Stiu cazuri.

Incearca Nicorette, se gaseste la farmacie si te ajuta in lupta anti-fumat.
Numai bine

| OnuOnulică a răspuns:

Da și da. Au fost zile când doar țigările mă mai făceau să zâmbesc...

| Drimmero a răspuns:

Nu suport de nicio unitate de masura asa zisele ''tigari''!

| LoveSleep a răspuns:

Doar în week-end și zilele care se termină cu "i".

Răspuns utilizator avertizat
| Rakanishuu a răspuns:

Da si da. happy

| Porcusorul a răspuns:

Logic ca da.

| Jimtheghost a răspuns:

Am incercat odata. Naspa. Nu stiu ce e asa de grozav in treaba asta cu fumatul.

| Ciumpi35 a răspuns:

Sănătatea și portofelul. Și totuși nu mă voi oprii să o fac.

| Hyung17 a răspuns:

Logic ca fumezi sau logic ca distruge sanatatea?