| IrinaAniri a întrebat:

FUNDA! am 13 ani, si de felul meu sunt mai cuminte: invat bine, nu stau pana tarziu afara, nu beau, nu fumez... dar vreau sa schimb asta, vreau sa fiu mai rebela. voua cum vi se pare mai bine sa fi, cuminte sau rebela, vreau pareri si de la baieti si de la fete, mersi

3 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

...La 13 ani? Really?
Stai cum eşti până pe la un 17, la vârsta ta eşti bine şi cum trebuie să fie un copil normal de 13 ani.

| blueSky_3324 a răspuns:

E foarte bine asa cum esti acum. Nu te schimba! Esti foarte tanara, ai tot timpul din lume sa te schimbi. Important pentru tine e sa inveti acum, ca o sa-ti para rau mai tarziu. Uita-te si tu la cei care au picat bacu-l, cum plang si regreta ca n-au invatat cand trebuia. Niste ratati

| SoXiL a răspuns:

Deci la varsta aia mai poti face ceva nu cum spun ceilalti: poti sa fii putin mai ebela in sensul ca stai mai tarziu noaptea sau iesi u prieteni mai tarziu nu sa te apuci sa fumezi sau sa bei