| Evaa a întrebat:

Funda! Am Nokia E5. Cum pot avea facebook places? Mentionez ca am instalat facebookul, dar nu am iconita aceea pentru 'places' happy

1 răspuns:
| miha90z a răspuns:

Buna :) si eu ma chinui de cateva zile cu aplicatia asta si am reusit sa ii dau de cap. intri aici http://www.opera.com/mobile/download/nokia/e5-00/ si dai Download Opera Mobile 11.1. instalezi aplicatia pe telefon si o deschizi, te loghezi pe facebook si ai "check in", dai click pe "check in" si de acolo te descurci :)