| Evaa a întrebat:

Funda! Are cineva BlackBerry 9300? Ca as vrea sa mi`l cumpar. Voi ce parere aveti despre el? MS :*

2 răspunsuri:
| FlippyFlippy a răspuns:

Eu am citit ca e foarte bun, si asa mi se pare si am auzit de la cei care au! kiss:dhappy! funda?:d

| eMelgooG a răspuns:

Eu inainte sa cumpar un telefon sau ceva caut pe google in felul urmator de ex la tine " real reviews BlackBerry 9300" sau "BlackBerry 9300 reviews" din ce am citit pe net nu prea e bun telefonul aplicatiile cam varza, bateria tine putin