| LavyBieber a întrebat:

[Funda] Buna TPU!happy. Cum imi dau seama daca o fata e lesbiana?[si eu sunt]. Si cum pot sa ii spun ca o plac?

Răspuns Câştigător
| Deutsuuu a răspuns:

Fii atenta ce ii place si spune-i ca aveti lucruri in comun. apropiete de ea si intra-i pe sub piele astfel incat sa deveniti prietene si apoi ii marturiseti secretul {nu stiu daac merge ca nu sunt dar incearac incercarea moarte nu are}

1 răspuns:
| AnonimaPentruCaPot a răspuns:

Buna xXxLOvexXx.
Aici avem doua cazuri :
1. Stie ca esti lesbiana!
2. Nu stie ca esti lesbiana!

1. In cazul asta, ii poti observa comportamentul in preajma ta! Majoritatea femeilor tind sa se intimideze, sa se fereasca de lesbiene. Daca ea nu se fereste sa te pupe, sa stea langa tine. inseamna ca te accepta in preajma ei. Poti astepta un timp pana sa ii spui ca o placi. Expune-i si varianta ca ii poti fi prietena sau ca o poti astepta cat timp este necesar.
2. Ei bine, in cazul asta e dificil. Poti face pe prietena ei buna cea curioasa sa incerce un sarut cu o femeie. De la un sarut, o sa treci mai departe peste ceva timp. Pui in fata "Curiozitatea", iar daca iese ceva bun, ii marturisesti dupa ceva timp micuta ta minciunica.
Eu de obicei nu ma iau cu femeile Hetero pentru ca e multa bataie de cap.
Sper ca te-am putut ajuta cat de cat!
O seara faina