| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Ce bicicleta imi recomandati sub 400 ron? nu sunt pretentios. Vreau doar sa aiba suspensii pe fata. Dar vreau sa-mi spuneti si modelul daca se poate.

3 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Nu stiu daca are suspensii la pretul acesta, dar in Bucuresti, la Decathlon (in Militari, linga Practiker) gasesti biciclete bune si la 350 Ron.

| ionut_9568 a răspuns:

O bicicle trei sferturi cu suspenzi si pe fata si pa spate schimbat-oare din fier si facut din cea mai buna calitate in timisoara la stanga dupa gara costa 350 lei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar nu stiu ce model de bikla sa-ti recomand...mai ales sub 400 ron.sorry!