| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Ultima oara pun acesta intrebare! Ce bicicleta imi recomandati pana la 400 ron? nu sunt pretentios. Vreau doar sa aiba suspensii pe fata, macar. Dar vreau sa-mi spuneti si modelul daca se poate.

5 răspunsuri:
| TheGrooveStreet a răspuns:

Dhs sportwinking

| cssmirel a răspuns:

Ia-ti un dhs sunt destul de bune la pretul pe care il au

| Bike_Banesto_1985 a răspuns:

Cauta una second-hand adusa din afara,piesele sa nu fie uzate... pinioane,lant, foi si rotile sa fie drepte, centrate. sa aiba schimbatoarele functionale si frane bune. nu lua first bike, dhs si chinezarii. motive: se strica pinioanele mici repede prin uzura, se toceste foaia, nu o sa iti functioneze schimbatoarele perfect si posibil sa se strice si axul de la pedale si rulmentii de la roti pentru ca sunt din materiale foarte proaste. ia una adusa de afara si nu o sa investesti bani in ea si nici nervi!

| lulualina a răspuns:

Intra pe ocazi.ro si gasesti ce vrei si ce model si cu suspensi la preturi oki.

| andutzu95 a răspuns:

Pai eu zic sa nu faci greseala sa iti cumperi o bicicleta din Romania de la first bike
mai bine te interesezi si gasesti o persoana in orasul tau care se duce in strainatate.iti poate aduce o bicicleta f. buna sub 400 lei