| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Ce parere aveti despre telefonul nokia n9? As vrea sa imi iau un telefon bun, cu wifi, si camera ok si desigur memorie interna.Eu zi ca e destul de bun telefonul... Dati-mi si mie pareri, sfaturi si chiar daca aveti(nokia n9) sa imi spuneti cam cum este el si daca merita cumparat! :* Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Misu1997 a răspuns:

Da merita... in locul tau as mai astepta si mi-as lua Iphone 4, Samsung galaxy s2, Samsung galaxy acebig grin. funda?