| anonim_4396 a întrebat:

Funda! cine credeti ca o sa castige inima noului burlac? argumentati! :X :X :X

Răspuns Câştigător
| ViVi99 a răspuns:

Posibil adelina pentru ca sergiu(noul burlac), a sarutat-o pe adelina, spunand ca pe ea o place cel mai mult. Eu una tin cu Sasa, deoarece mi se pare cea mai draguta dintre toate fetelehappy

2 răspunsuri:
| stejara2 a răspuns:

Sasha ar fi cea mai frumoasa, dar sincer, emisiunile astea de burlaci/burlacite imi lasa un gust de regie, nu mi se pare ceva real, si-n plus, sa fim seriosi, pana la aceste emisiuni nu si-au gasit ei pe cineva? Trebuie sa ajunga in vazul lumii pentru a-si gasi,, perechea potrivita"?

| TrixiLestrange a răspuns:

Eu cred ca Sasha, deaorece este cea mai frumoasa si cea mai carismatica dintre toate. Dupa cum ai vazut deja castigase inima lui Vladimr; dintre toate Sasha era preferata lui