| M a întrebat:

Buna
Sunt asa de curioasa.cine ati vrea sa castige la R. A. T? argumentati
funda.

Răspuns Câştigător
| Laviiiiii a răspuns:

Sper ca R.A.T inseamna Romanii Au Talent
Deci: Eu as vrea sa castige TuTu Adrian(Baiatul asta a fost incercat greu de soarta,a ramas fara parinti si a trebuit sa ramana in grija bunicii pentru un timp. Dupa aceea a trebuit sa se descurce singur si e de admirat ca a reusit sa se descurce. R.A.T ar fi o sansa imensa sa i se schimbe si lui viata! Lasand la o parte toate astea nu ai vazut ce talente are? El are mai multe talente, nu ca ceilalti si in plus unii dintre ceilalti concurenti se antreneaza de ani buni si de aia sunt asa buni si sunt buni doar cu un talent dar el are mai multe. Isi compune melodiile singur si asta e un talent foarte mare, Are o voce super si este talentat si in dans. Florescu (baiatul cu mingea) intr-adevar a trebuit sa faca si el un sacrificiu ca sa ajunga la R.A.T si mai anume si-a vandut bicicleta dar la fel ca si ceilalti el macar a avut parintii langa el! Ca TuTu Adrian numai este nici un concurent: ca Jastin Iustin Ianau au mai fost si Trupe de dans au fost multe dar nimeni ca TuTu Adrian. Deci parerea mea este ca finala de la R.A.T. ar merita cu adevarat sa o castige TuTu Adrian!

12 răspunsuri:
| Marcela a răspuns:

Narcis
happy
este ff talentat! love struckx

| wimpyannya a răspuns:

Adrian Tutu. De ce? Pentru ca stie sa compuna si are talent, restul au cantat bine dar au falsat... si acum stiu ce vorbesc si eu fac muzica.

| OanaNedelcu84 a răspuns:

Adrian tutu, pentru ca merita in primul si primul rand vr sa isi faca visul realitate si mai ales ca a fost un baiat chinuit pentru ce s-a int cu parintii lui sad. are un mare talent! funda?batting eyelashes

| bony a răspuns:

Eu il votez pe tutu adrian!

| KIdda_6499 a răspuns:

Adrian tutu chiar are talent si imi pare foarte rau de parintii lui
Go Adrian Tutu!

| Sorinelo19 a răspuns:

Daca te referi la Romanii Au Talent (R.A.T) as vrea sa castige Cosmin Agache!:X

| alex_6048 a răspuns:

As vrea sa castige Adrian Tutu chiar e talentat.

| Peth a răspuns:

Buna! Eu as spera sa castige trupa BALANCE pentru ca au dovedit ca au muncit mult in realizarea spectacolului si au dat dovada de un talent super. Cu ei tin. Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adrian Tutu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adrian Tutu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as vrea sa castige Adrian Tutu pentru ca e neajutorat nu are parinti, si canta foarte frumos happy. Fundita?batting eyelashes. Tu cu cine ti?

| cocacolalightdeprune a răspuns:

Adrian Tutuuuu. love struck
Merita! Are mult talent, stie sa compuna, sa cante si o face foarte bine happy iN PLUS, E FOARTE DULCEE blushing funda?