| EllyFMS a întrebat:

FUNDA:*

Cine stie un mod simplu sa fac un comentariu pentru hi5 cu un videoclip youtube cu autoplay. ca, chestia aia dupa blogu` ala cu hai pa nu imi iese sub nici o forma.

Răspuns Câştigător
| h3llG1rl1995 a răspuns:

Http://www.youtube-video-codes.com/ unde scrie "home" scrii melodia care o doresti, faci clic pe video cu melodia respectiva, dupa dai clik pe "Grab Code" dupa sus o sa scrie URL.(n-ai nicio treaba) mai jos iti apare un patratel in care scrie "AutoStart" si il bivezi, copiezi codul si il pui unde vrei (in special la comm-uri, sau si pentru tine, poti sa-l pui in ce categorie vrei la "despre mine) ATAT, o sa fie simplu daca urmaresti pas cu pas. IMPORTANT ESTE MAI INTAI SA BIFEZI AUTO START INAINTE DE A COPIA CODUL. BAFTA