| Evaa a întrebat:

Funda! Cu ce programe va editati pozele :*?

Răspuns Câştigător
| DennyxD a răspuns:

Pizap(e the bestlove struck poti sa decupezi,sa pui efecte etc.),picnick(si asta la fel de tarelove struck poti sa iti schimbi culoarea parului,a ochilor etclove struck),foto flexer,photo scape,photo instrument,photo shine,photo brush,photo funia,face in hole, caption it, imikimi.com,blingee,pikipimp.com.,photoshop.
funda pls?love struck

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu cu photoscape!

bye-bye

| dede_4428 a răspuns:

Cu photoscape sau Pizap. big grin Mai e si Photoshop dar e greu de folosit big grin
Salut:*

| Yuukyy a răspuns:

Sunt mai multe programe dar cele care-mi plac sunt blingee este ff frumos are mai multe lucruri, photoscape, photoshop...

| ellalove a răspuns:

Photoscape

si photoshop nu stiu cum se foloseste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Picasa
Dream photo editor
PhotoShine
Photoscape
Gimp
Cam astea imi indeplinesc dorintele in a edita o poza.Mai este si Photoshop un program foarte bun dar e pentru profesionisti.
Pa, pa.
Pa, pa

| alexandrabacau97 a răspuns:

Sal photoscape gimp phoyo editor sunt o gramada