| pantera2011 a întrebat:

FUNDA DOAR PT UN SFAT! Buna as avea si eu nevoie de un mic sfat daca s-ar putea:am o verisoara care a vorbit cu un baiat ca si indragostiti, si verisoara mea m-a dat pe acel baiat sa vorbesc cu el dar nu stiam cine e na am facut cunostinta am zis ok bine hai ca ti-o dau pe verisoara mea inapoi.Pe urma acel baiat a inceput sa scoata niste vorbe despre mine ca l-am intrebat eu marimea penisului chestii de genu asta. Sfatul vostru pentru mine ar fi sa imi spuneti sa o pun eu pe verisoara mea sa il sune si sa vorbesc cu el despre acest subiect sau sa o las moarta? (sincera sa fiu nu as vrea sa ajung in vorbe si minciuni pe nevinovate si l-as cam suna, sau poate nu l-as suna sa zica ce vrea sa o las moarta nu stiu ce sa fac ) ce ziceti sa fac? mersi pentru raspuns si timpu acordat

1 răspuns:
| Armando16 a răspuns:

Eu nu-l las mai suna in locul tau este un nesimtitwinking bafta!