| maryym a întrebat:

Buna TPU:*
Am si eu nevoie de un sfat...va rog mult de tot.
Este vorba de un baiat care il iubesc si ma iubeste dar nu cred ca indeajunslaughingEl este Madalyn. ultima oara am stat de cat o luna dar nu este pentru prima oara cand stau cu el am mai fost cu el cred ca in jur de 6 luni laughingAcum ne-am despartit din cauza la lume ca inventa tot felul de lucruri si despre mine si despre el...prima oara el m-a inselat cu verisoara meabroken heart este ingrozitor, dar am trecut peste pentru ca il iubesc.si de cand s-a intamplat cu vara mea a inceput lumea sa scoata fel si fel de vorbe despre el care nu erau adevarate si eu practic in mare parte credeam ca daca m-a inselat cu vara mea si stiam da nu il credeam in stare am zis eu ca este adevarat ce a inventat lumea si el tot tmpu ma intreba: tu stai cu mine sau cu lumea...ne certam din diferite motive a intervenit o grasa intre noi care este moarta dupa madalyn. pot sa va zic ca este disperata fata si este grasa(batoza) si madalyn nu prea ii dadea atentie pana cand ea a inventat ca eu st insarcinatahee heede fapt vara mea a inventat asta si ea(grasa) a aflat si s-a dus vestea in satlaughing si ca eu l-am inselat pe mada cu un baiat cristy, care culmea este varmiu de gradul 3;. asa si ma certam mereu cu el"am infruntat pe toata lumea; aflase si ai mei de el si mi-au interzis sa ma mai vad cu el ca este golan si chestii, si cu toate astea eu nu am renuntat la el, m-a inselat cu vara mea, s-a inventat fel si fel de chestii despre me, despre el, se bagau toate admiratoarele lui si fostele intre noi, ma vedea lumea cu el si i-au spus alor mei ca inca mai st cu el.si multe ale chestii si cu toate astea noi nu ne-am desp...acum suntem desp de mai bine de o luna si de at pana acum el ma suna, vb imi spune ca vrea sa o luam de la inceput ca nu poate sa stea fara me(nici eu fara el:X) acum 3 seri m-am intalnit cu el si a venit alergand spre me si m-a luat in brate si cum ma luase in brate m-a invartit presupun ca v-ati dat voi seamalaughing...si m-a sarutat(va dati seama ca i-am rasp la sarut) aseara...la fel m-am intalnit cu el m-a luat in brate nu imi mai dadea drumu si imi spunea ca ma iubeste si ca nu o sa renunte la me si multe alte chestii; eu de cand m-am desp d el am jurat ca nu o sa mai stau cu el ca nu pot ca multa lume se baga intre noi si chestii...VA ROG DIN SUFLET AJUTATI-MA CA NUJ CE SA FACsadsa stau cu el sa o luam de la inceput nu stiu ce sa facwinkingcredeti-ma! si va rog sa imi spuneti ce as putea sa fac.sa o luam de la inceput sau fiecare cu viata lui si eventual sa ramanem amiciwinkingVoi care iubitii si poate ati trecut prin situatia mea(desi nu doresc la nimeni) va rog sa ma ajutati cu un sfat...
va pup si aveti grija de voi si nu va uitati in gura lumii ca lumea e rea si vb... iubitiva:X

Răspuns Câştigător
| Maothecat a răspuns:

Eu zic sa nu lasi o iubire asa mare sa se iroseasca... daca esti iubita, iubeste si tu! nu-l lasa sa iti scape si nu mai fa greseli care ar putea strica relatia voastra de tot.

6 răspunsuri:
| TraficantaaDePessos a răspuns:

Eu sunt in aceiasi situatie.Eu si prietenul meu ne-am despartit din cauza unui baiat care se baga intre noistraight face
Eu zic sa nu alergi la el...Zii` si tuu ca te mai gandesti.Si vezi ce reactie arehappy. Daca iti zice sa ii dai raspunsul pe moment.E clarr ca face asta doar din plictisealaoh go on`
Daca iti lasa timp sa te gandesti atunci chiar te iubestelove struck
Sper ca vei face alegerea bunawinking

Iar pentru faza cu lumeaoh go on` Sa stii ca in orice cuplu se baga cineva nu sunteti voi primii si sigur nici ultimii`crying
Hope helpedlove struck

| maryym explică (pentru TraficantaaDePessos):

Multumesc din suflet...M-ai m-a intrebat acum o saptam. m-a sunat de dimineata si mi-a spus tot asa ca vrea sa o luam de la inceput ca el chiar ma iubeste si chestiilaughing si i-am spus sa imi dea un tmp sa ma gandesc ca trebuie sa imi pun gandurile in ordine si mi-a spus ca pot sa astept cat tmp am nevoie dar sa merite tmpu asteptatlaughing:*pup si mersi mult

| TraficantaaDePessos a răspuns (pentru maryym):

N`ai de cebig grin
Nu are rost sa astepti sa treaca dragostea pe langa tinelove struck

| maryym explică (pentru TraficantaaDePessos):

Asa si cred ca cel mai bine ar fi sa o luam de la inceput asa cum zice si el si sa nu mai ascultam ce zice lumea rea si sa ne vedem de viata noastra si bine inteles sa punem iubirea mai presus de oricewinking
Pot sa va zic ca sa iubiti si sa fiti iubiti este cel mai frumos lucru:X
:*:*:*:*:X:X:X:X

| maryym explică (pentru TraficantaaDePessos):

Asa e...Si asa o sa si fac...:X O sa o luam de la inceput asa cum zice si el:X Si de data asta nu o sa ne mai luam dupa lume si o sa punem IUBIREA mai presus de oricewinking Sa iubesti si sa fii iubit:X este cel mai frumos lucru:Xwinking

| TraficantaaDePessos a răspuns (pentru maryym):

Ai dreptate...Pacat ca povestea noastra s`a terminathee hee