| grumpzkatze a întrebat:

Funda... in cateva zile voi primi albumul de sfarsit de clasa a VIII a, si, nu stiu ce sa scriu unor colegi.va rog mult niste sugestii. cel mai frumos raspuns funda (si poate si un votwinking )

Răspuns Câştigător
| pepsy56 a răspuns:

Pai ai putea sai scrii despre cum sau risipit ani din clasele 5-8 si ca speri ca destinul sa va puna iarasi in aceeasi clasa sau ce colegi minunati ai avut in decursul a 4 ani ca o sa-ti lipseasca mult si ceva mai poetic ca ani sau scurs ca nisipul printre degete si multe chestii care iti vin si din suflet