| Muntean_Claudiu_1997 a întrebat:

Imi spuneti cateva mesaje care se scriu in albumul de sfarsit de clasa a VIII-a? dar sa fie ceva dragut pentru fete

2 răspunsuri:
| Romeo44 a răspuns:

Depinde si de ce fel de fete, adica la cele mai sensibiloase poti sa scrii despre amintirile frumoase cu ele.Eu am facut altceva cu albumul de sfarsit de clasa a viii-a, am atasat cateva poze cu noi, o poza de grup, cateva cuvinte frumoase ca sa ne amintim din trecut si am facut cateva compuneri pentru profesori si pentru diriga/diriginte.Sau poti de exemplu cum am facut noi sa luati doua cosulete, in primul sa scrieti numele profesorilor(sau materiei care o preda)si in celelalt cos sa scrieti numele copiilor din clasa, iar asta sa fie un joc, un profesor sa traga un bilet si sa spuna cateva cuvinte despre copil si copilul sa straga un bilet cu un profesor...etc.Daca vrei alte idei da.mi add pe mess la :id_alex99

| Alex_Lazar_1974 a răspuns:

Va pup mai fete, sa ramaneti frumoase, destepte si... (18+). Sa ne vedem in viitor la o cafea. V-am lasat. Clau!