| Evaa a întrebat:

Funda! In clasa, noi ne dam cadouri de craciunbig grin Am tras biletel, si mi-a picat un baiat. el fiind unul dintre cei mai buni prieteni. Ce cadou as putea sa-i cumpar?

Răspuns Câştigător
| deea_5723 a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie, eu am ales sa ii fac un tricou personalizat pe care voi scrie un mesaj amuzant si voi pune si o poza, nu neaparat cu noi 2, inca nu m-am hotarat... sper sa gasesti cadoul perfect :* succes

2 răspunsuri:
| OmuVerde a răspuns:

Salut! Impresioneaza-l cu un cadou ecologic de la Greenpeace Romania : http://www.greenpeace.org/romania/shop, pixuri din hartie si plastic reciclat (3 lei/buc), semne de carte cu vapoarele Greenpeace (1 leu/buc), tricouri (30 sau 70 de lei), brelocuri (15 lei/buc), sireturi personalizate (5 lei /metrul). Pentru fiecare comanda primesti stickere si calendare de buzunar pe 2011 imprimate pe hartie reciclata.

| CutuMic a răspuns:

Intreaba-l discret ce ii place, daca esti prietena buna cu el ar trebui sa stii cam ce ii place, daca nu gandeste-te la ceva simbolic, sau poate fi ceva funny, tu decizi...bafta la shopping