| Ry0010 a întrebat:

Peste o saptamana ne facem cadouri intre noi, prietenii. Am tras fiecare cate un biletel cui sa ii daruim un cadou de Craciun si mie mi-a picat un coleg. Niste idei de cadouri pentru baieti de Craciun? Habar nu am ce sa ii cumpar. Valoarea cadoului ar trebui sa fie de 40 de lei. Raspunsul cel mai bun >--- fundawinking. Multumesc

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| smart01 a răspuns:

Salut. Ai putea sa oferi un cadou util pentru un baiat, cum ar fi de exemplu un tricou. mai ales ca in perioada asta sunt reduceri, poti gasi multe lucruri frumoase. Sau seturi din acelea caciula+fular, ca tot vine iarna. Uite, aceste tricouri sunt chiar simpatice, numai ca depasesc putin bugetul http://www.conserve.ro/cadouri-pentru-barbati/black-friday-cadouri/