| anonim_4396 a întrebat:

Funda mare + vot! Deci am asa un MP4 Player TELETECH DC917D.In user manual spune asa:In timp ce se incarca (MP4), este aprins un led(beculet) rosu. Dupa ce sa finalizat incarcarea se aprinde unul verde. Da eu l-am pus la incarcat(se aprinde becu rosu)sil las 15 ore la incarcat si nu vad nicuin bec verde si tot arata ca liniile se incarca.Mentionez ca nu il incarc prin port USB de la calculator, ci prin priza.Please need help!

Răspuns Câştigător
| BRG a răspuns:

Salut mergi cu el de unde l ai cumpărat și explică le situația, dacă este in garantie trebuie să ti l schimbe pe loc, dar inainte de a merge cu el, încearcă să îl încarci și prin usb la calculator, să vezi dacă nu este vreo diferență, încercarea moarte n-are, mult succes și tine-ne la curent cu noutatile.