| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Mi-am luat un odorizant de camera Air Wick este pe senzori de miscare. Problema este ca el pulverizeaza si cand este off adica inchis. O fi defect sau asa trebuie?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Pai e defect mai mult ca sigur.Cand e pe off ar trebui sa doarma sa-si vada de treaba lui acolo. laughing

1 răspuns:
| ColumbiaFresh a răspuns:

Cele mai bune odorizante de pe piata la ora actuala sunt Columbia Fresh.

Singurul produs profesional de odorizare ce nu contine alcool (nu irita caile respiratorii). Poate acoperi o suprafata de pana la 150mp (375mc) cu un singur dispozitiv si mentine o aroma constanta si omogena pe toata durata utilizarii.

Produsele pot fi gasite pe http://www.columbiafresh.ro