| ioanadanny a întrebat:

Fundasadmi-am uitat parola de la facebook si de la id de mess deoarece n-am mai intrat de f mult timp si stiu ca mi-am schimbat-o deoarrece tot imi intra cineva. ce pot sa fac?

1 răspuns:
| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Pai iti sti id.ul de mss deci nu e greu. pai...te duci la google si scrii facebook mrg si acolo la logare iti apare mi-am uitat parola dai pe aia faci ce iti cer ei acolo si dupa...primesti un email in care iti dau ei o parolo :d sper ca totusi ti.am fost de ajutor deoarece parola e grea mrg complicata. poti sa o schimbi dar nu mai stiu cum parca cand te conectezi pe facebook la setarle contului. alea sunt sus in dreapta pe banda albastra.