| KidOoNh a întrebat:

FUNDA Unde gasesc la 4story pergament de plusare la fierar ca pot sa pun itemul si trebuie si un pergament unde il gasesc sau unde pica la drop?

Răspuns Câştigător
| AnGeL4993VIP a răspuns:

A pai dai acolo la banuti de jos aia auri langa o comoara la cast shop acolo are niste bari cu scrisuri te uiti pe scrisurile alea dai pe ele si ati gasesti pergamentu depinde de care vrei si acolo casa al iei ati trebuie ca-ti va lunari nu-s tiu sigur cati mai antreaba si tu pe 4story cateceva ca ati raspund aia daca e ok