| ÐαɾκPαιɳteɾ a întrebat:

Am un evocator pe 4Story. Un prieten mi-a zis ca a gasit pe net nu stiu ce Pergament de Dresare a animalului. Daca stie cineva despre ce e vorba si unde il gasesc sa-mi zica.

Răspuns Câştigător
| SergiuBoss11 a răspuns:

laughingNu exista asa ceva.Prietenul tau a incercat sa para interesant.Eu joc de un an si nu am auzit de asa ceva!

| ÐαɾκPαιɳteɾ explică (pentru SergiuBoss11):

Stiu si mie mi s-a parut cam ciudat.Mss ca mi-ai zis. Acuma stiu sigur. :-p

| ÐαɾκPαιɳteɾ explică (pentru SergiuBoss11):

Ce lv ai pe 4S si cum te numesti? poate ne intalnim acolo vreodata

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru ÐαɾκPαιɳteɾ):

Spune-mi tu miewinkingbig grinCu siguranta ne vom intalni

| ÐαɾκPαιɳteɾ explică (pentru SergiuBoss11):

Daca esti pe valo ne intalnim sigur. Eu am lv 20 sunt evocator si ma cheama SummonerRo. Poate ne intalnim