| Ustinica a întrebat:

Funda! Vreau raspunsuri rapide! Imi puteti da o idee pentru a sti ce sa desenez pentru la scoala? Sunt o actrita foarte buna. Ajutati-ma va rog!

Mersi! Mersii mult!

:X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X

Răspuns Câştigător
| Iubareata22 a răspuns:

Deseneaza ce-ti place!

2 răspunsuri:
| ZeePinkStar a răspuns:

Buna happy Daca te "pricepi" la asa ceva nu te opri la lucruri simpliste, deseneaza un portrez si il scoti in evidenta prin trasaturile fetei, o scena dintr-un film/carte/imaginatie, animalute, natura sau pur si simplu ceva abstract happy Succes!

| Fridăm a răspuns:

Desenează ceva ce îţi place. Dacă te pricepi, încearcă un buchet de flori, o vază, fructe sau un portret al unei vedete, cunoştinţe, orice. Lasă'te purtată de val şi vezi ce îţi iese. Baftă!