| Gabriela2011 a întrebat:

Funda! Vreau sa instalez power point si nu ma lasa imi zice ceva de genu : "there are no products affected by this package installed on this sistem". Am avut oppen office instalat si l-am dezinstalat. Ce fac sa-l instalez?

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Cred ca incerci sa instalezi doar Microsoft Power Point, care este component al pachetului Microsoft Office, nu se instaleaza de sine statator. Ori instalezi intreg pachetul Microsoft Office, cu tot cu Power Point, ori instalezi din nou Open Office care are si Power Point integrat. Succes!