| opacatoasa a întrebat:

Vreau să instalez Office2007 sp2 şi la urma îmi zice There are no products affected by this package installed on this system. Ce pot face? am nevoie urgentă de office.

1 răspuns:
| TheSundărSitaara a răspuns:

Aceasta eroare, in general, inseamna ca instalatia este o actualizare mai degraba decat un Setup complet. In acest caz, s-ar putea instala Office 2007 SP1 sau SP2, mai degraba decat pachetul complet Office SP2 2007. Pentru aceste pachete de servicii pentru a instala, ai nevoie de o instalare existenta de Office 2007 in calculator.

Ai verificat, din nou dacă, ai instalat Office 2007 cu configurarea completa de pe CD?

Mai bine, instaleaza MS office 2010(Beta), e mult mai bun si mult mai usor de instalat. Si e, oarecum, o versiune mai avansata, mai moderna, are noi caracteristici.

Sper ca te-am ajutat, bafta in continuare!happy