| Evaa a întrebat:

Fundita. Ce nume va place voua cel mai mult? Elena sau Valentina? happy

Răspuns Câştigător
| Castorul a răspuns:

Valentina, suna mai deosebit happy

9 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Elena. love struck chiar mi-ar fi placut sa ma cheme Elena. happy Nume folosit in italiana, spaniola, ceha, bulgara si romana. Corespunde numelui englezesc Helen, un nume grec ce inseamna "raza de soare". happy

| Eternitas a răspuns:

Prefer Valentina deoarece vine şi de la Sf Valentin de pe 14 februarie şi e un nume frumos.

| SDC a răspuns:

Elena!

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Nu ma pasioneaza niciunul in mod psecial, dar aleg Valentina

| Deyush08 a răspuns:

Emma! laughing nu imi place niciunu din cele doua blushing

| CristinaTa a răspuns:

Valentina

| andryandreea a răspuns:

Elena.

| lologirl a răspuns:

Valentina

| WollyAndra a răspuns:

Valentina.