| Teresa a întrebat:

Fundita! La Profilul mate-info normal dai bacul la romana mate si alegere(fizica bio chimie sau info) dai si la limbi straine?
si cam cu cat afecteaza media nu stiu vreau mai multe detalii despre bacul la limba straina (daca se da)

3 răspunsuri:
| PapushaDeCristaL a răspuns:

Nu se da la limbi straine bacul daca esti la profilul mate info...asta stiu eu sigur doar daca esti la filo poti sa dai din limbi straine.deci stai linistita

| Suspect03 a răspuns:

Se da si la engleza doar oral big grin. Fundita te rog.

| Mayar a răspuns:

Da, dai la romana, mate si una dintre cele 4 enumerate. :a limbi straine doar scrie ce nivel ai, deci nu poti sa cazi, eventual sa ai nivel incepator.
De asemenea, se va mai da examen si la tic unde iar se va scrie doar nivelul, deci nu il poti cadea.
La bac conteaza doar media examenelor, nu si media de la liceu.
Dar cum se calculeaza efectiv... asta nu stiu...